Gospodarstwo położone w malowniczej krajobrazowo wsi Świdnik otoczonej lasami w pasmie Beskidu Wyspowego, oddalone od głównej drogi i ruch ulicznego. Czynne gospodarstwo rolne z dużym sadem, w którym rosną jabłka, śliwy, wiśnie, grusze, maliny, porzeczki, agrest oraz wszelakie warzywa.
 
 
Do dyspozycji Gości pokoje 3 dwu osobowe z łazienkami 1 pokój czerto osobowy z łazienką, salon dzienny z TV satelitarna i kominkiem. Na terenie gospodarstwa znajduje się dyży plac zieleni z boiskiem do siatkówki plac zabaw dla dzieci, trampolina, piaskownica, huśtawka, altana z grillem i miejsce na ognisko. Gospodyni oferuje tradycyjne domowe posiłki z upraw własnego ogrodu. Można również przygotowywać je we własnym zakresie w wydzielonej i wyposażonej kuchni.
 
 
"U Haliny" to doskonały wypoczynek dla dzieci z opiekunami oraz świetne warunki do uprawiania turystyki aktywnej szczególnie rowerowej (możliwość wypożyczenia rowerów). Bliskość lasu oraz atrakcyjność terenu stwarza możliwość wycieczek pieszych do pobliskiego mini zoo oraz zbieranie runa leśnego. W okresie zimowym gospodarze organizują kuligi z ogniskiem, pieczeniem kiełbasy i herbatką z tradycyjna śliwowicą. 100m od domu płynie bezpieczna rzeka Słomka.
 
 
W pobliżu naszego gospodarstwa znajdują się:
- Dwór Świdnik
- Kort tenisowy
- Przydrożne kapliczki
- Stadnina koni
- Rzeźbiarz Józef Lizoń
- Zabytkowy kościół z XVI wieku
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY latem i zimą - u nas każdy spedzi mile czas !  
 
© "U Haliny" agroturystyka, noclegi
Realizacja: Verakom, projektowanie stron